Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Nes nėra labai saugu, ir tai kenkia odai.
  2. Nes skaičiau daug straipsnių, kuriuose įvardijama soliariumų žala.
  3. Manau tai kenkia ir labai sausina oda.
  4. Mėgstu saulę prie jūros
  5. Esu šviesiaodė, turinti nemažai apgamų, todėl siliariumas man yra ypač kenksmingas.
  6. dėl pigmento sutrikimo
  7. Negalvoju,kad reikia.
  8. Neturiu tam pinigų ir nenoriu
  9. Internete nuolat kartojama, jog tai kenksminga. Tačiau norėčiau nors kartą išbandyti
  10. nes nematau tam reikalo