Pedagogų požiūris į individualaus ugdymo(-si) metodų galimybes ikimokykliniame amžiuje.

23. Kodėl individualus ugdymas reikalingas ir naudingas?

  1. Dėl rezultatų
  2. Ugdyti sąmoningai visuomenę.
  3. Nes daugiau dėmesio ir laiko skiri individualiai vaikui ir jis gali daugiau sužinoti.
  4. Kad atlieptų individualius vaikų poreikius
  5. Padeda vaikui įsisavinti mokomąją medžiagą.
  6. Reikalingas todėl kad labiau ugdo vaiką kaip individualybe
  7. Galima stebėti ugdymo ūgtį.
  8. Jei vaikas negeba ugdytis dėl kažkokių priežasčių pagal bendrąsias programas, tada reikalinga individuali pagalba.
  9. Tokiu metodu vaikas gauna daugiau reikalingos medžiagos, skatinamas glaudesnis ryšis tarp vaiko ir pedagogo, leidžiama labiau atsiskleisti vaikui
  10. Vaikai ugdosi palengva, savo raidos etapai, ugdymo rezultatų pažanga