Pedagogų požiūris į individualaus ugdymo(-si) metodų galimybes ikimokykliniame amžiuje.

23. Kodėl individualus ugdymas reikalingas ir naudingas?

  1. atsižvelgiant į vaiko galimybes poreikius galima ugdyti kiekvieną vaiką
  2. Norint pasiekti ugdymo pažangos didesnė tikimybė, kad vaikai geriau įsisavins medžiagą
  3. 21 ir 22 klausimo atsakymai
  4. Kad mokytojas pažintų vaiką ir jį kokybiškai ugdytų.
  5. Kad padėti vaikui
  6. Taip patenkinami visų vaikų specialieji ugdymosi poreikiai.
  7. Todėl, kad juo stiprinamos silpnosios vaiko pusės
  8. Nes visi vaikai yra skirtingi ir ne visiems tinka tie patys ugdymo būdai ir metodai, priemonės.
  9. Todėl, kad galima kokybiškiau suteikti vaikui reikiamą pagalbą ir patikrinti jo žinias
  10. Padeda vaikui atsiskleisti