Pedagogų požiūris į individualaus ugdymo(-si) metodų galimybes ikimokykliniame amžiuje.

23. Kodėl individualus ugdymas reikalingas ir naudingas?

  1. Nes šiuo metu vaikai labai skirtingi, kas tinka vienam, kitam gali netikti
  2. Tai padeda vaikams lengviau perprasti žinias.
  3. .
  4. Kad kiekvienas vaikas patirtų sėkmę.
  5. Kad vaikas pasiektų tokią pačią pažangą kaip ir visi kiti vaikai
  6. Nes kiekvienas vaikas unikalus.
  7. Vaikas gali stiprinti sritis, kurių jam reikia
  8. Vaikas gauna dėmesį sau ir ugdosi tas sritis, kuriose dar reikia pasitempti
  9. Vaikui padeda ugdytis, pedagogui padeda dirbant savo darbą.
  10. Ats 13kl