Pedagogų požiūris į individualaus ugdymo(-si) metodų galimybes ikimokykliniame amžiuje.

23. Kodėl individualus ugdymas reikalingas ir naudingas?

  1. Reikslingas, nes kitoks ir nebeįmanomas šių dienų kontekste. Naudingas, nes daugisu pliusų, nei minusų.
  2. Kad atlieptų išskirtinius vaiko poreikius ir galimybes pagal vaiko raidą
  3. Neturiu nuomonės
  4. Padeda geriau išmokti
  5. Tai kuria stiprų santykį tarp vaiko ir pedagogo, skatina vaiko motyvacija.
  6. Todėl, kad kiekvieno vaiko gebėjimai yra skirtingi.
  7. -
  8. Individualus ugdymas mokymo programą daro priimtinesnę, atsižvelgiant į vaiko poreikius ir galimybes.
  9. Padeda ugdytis
  10. .