Pedagogų požiūris į individualaus ugdymo(-si) metodų galimybes ikimokykliniame amžiuje.

23. Kodėl individualus ugdymas reikalingas ir naudingas?

  1. galima geriau jam padėti
  2. Dėl daugybės priežasčių: greitesnis vaiko tobulėjimas, augimas ugdymo procese.
  3. Leidžia kiekvienam besimokančiajam siekti užsibrėžtų tikslų pagal savo ritmą ir galimybes.
  4. Reikalingas ir naudingas visiems vaikas be išimčiu, nes kiekvienas mokinys pasiektų asmeninės pažangos
  5. Tam, kad vaiko gebėjimai ir pasiekimai būtų kuo aukštesnių rezultatų
  6. Leidžia kiekvienam atskleisti savo unikalius gebėjimus ir poreikius
  7. Norint padėti mokiniui sėkmingai mokytis, ugdymas reikalingas individualus ugdymas
  8. Tokiu būdu suteikiama galimybė vaikui tenkinti asmeninius interesus ir įgyvendinti norimus tikslus, siekiant veikti individualiai.
  9. Individualiai pagal vaiko galimybes, skatina vaiko visų ugdymosi sričių tobulėjimą
  10. Daug naudos vaikui ir su juo dirbančiam pedagogui