Nuotolinis mokymasis

2. Kokias platformas naudojate mokymosi procesams? Kaip mokytojams ir mokiniams sekasi prisitaikyti prie pokyčių?

  1. Zoom, eduka, egzaminatorius ir edpuzzle. Mokiniams iš techninės pusės nemanau, kad kyla sunkumų, tačiau daug daugiau reikia įdėto savarankiško darbo, kas iš esmės nėra blogai, bet tai reikalauja papildomo laiko ir ne visada yra aišku, ar tas savarankiškas darbas yra teisingai atliktas. Mokytojam kol kas didelių techninių sunkumų nekilo, tačiau jie dažniausiai neišnaudoja visų galimybių, dėl to nukenčia aiškinimas ir supratimas.
  2. Zoom, tamo Sekasi puikiai
  3. Google Classroom ir Google Meet
  4. Eduka, Ema, Microsoft teams, Tamo. Septintokas - patenkintas nuotoliniais mokslais ir į mokyklą grįžti nenori. Daug greičiau atlieka užduotis nei mokykloje. Online ne visos pamokos vyksta, bet puikiai susitvarko savarankiškai. Pirmokas - nori grįžti į mokyklą, nes su mokytoja vyksta tik 2 online pamokos per savaitę, o visa kita turi mokyti mama. Su mama kyla sunkumų, nes prie mamos "galima" tingėti ir išsidirbinėti. Realiai moko mama - ne mokytoja.
  5. Zoom. Prastai. Mokytoja nesupranta programos. Jei yra koks trigdis-išmeta iš susitikumo ir taip užblokuoja vaiką.