Nuotolinis mokymasis

2. Kokias platformas naudojate mokymosi procesams? Kaip mokytojams ir mokiniams sekasi prisitaikyti prie pokyčių?

  1. Tamo, Eduka klasė. Ne visi mokiniai prisitaikė. Yra tokių, kurie neprisijungė prie platformų, nesiunčia darbų
  2. Eduka, zooom, YouTube Didžioji dauguma su tuo problemų neturi. Jau prisitaikėme ir susitaikėme...
  3. Manodienynas+zoom, manodienynas+messenger, manodienynas+Microsoft Teams. Per 2 savaites įsivažiavome.
  4. Zoom, eduka , jisekasi neblogai.
  5. Zoom,viber,messedžer,tamo
  6. Eduka klasė, zom. Mokiniai nėra tokie jau technologiškai išprusę, ne visi geba prisijungti prie paskyros.Mokytojams taip pat teko pasimokyti.
  7. Ema pratybas, Eduka klasė, Zoom programėlę.
  8. Zoom, oxford learn, discord, edmodo, edpuzzle. Daugumą programų mokiniai naudojo jau seniau, kaip eduka ir oxford learn, tai problemų didelių nėra, tik erzina tai, kad turi siųstis vieną programą dėl vienos pamokos (šokių).
  9. Zoom, Linoit, Mesendžerį, Eduka, EMA.
  10. Office 365, Zoom Mokytojas visais laikais ir visada prisitaikė ir prisitaikys prie pokyčių, kokie jie bebūtų