2. Kokias platformas naudojate mokymosi procesams? Kaip mokytojams ir mokiniams sekasi prisitaikyti prie pokyčių?
Microsoft Teams, Zoom, Moodle. Mokytojams trūksta kompetencijos E erdvėje tačiau iš esmės prisitaikymas, nors ir vyksta lėtai, yra sėkmingas.
Zoom
Tamo, zoom, eduka, edmodo, edpuzzle, gmail, google drive, youtube, liveworksheets.com, ir dar daug kitų. Manau abiem pusėm buvo gana sunku, nes nėra aiškios nustatytos sistemos
Zoom, lveworksheets, eduka, etest, TAMO, el paštas
Microsoft Teams. Kaip ir visur- pirmiausia atmetimas, po to privalumų pastebėjimas.
Zoom, Kahoot, SMART online, Eduka, Ema.Teams dar vis nenaudoju, nes dar ne visi mokiniai prisijungė prie Office 365.
Zoom, messenger
Zoom, messenger.
Eduka,Zoom,Tamo
Zoom’ą ir discordą, o failus ir visokias užduotis mokytojai siunčia į tamo, email’ą arba kelia į eduką. Mokiniams sekasi gerai, kiek aš žinau, o mokytojams sunkiau, ypatingai vyresniojo amžiaus.