2. Kokias platformas naudojate mokymosi procesams? Kaip mokytojams ir mokiniams sekasi prisitaikyti prie pokyčių?
Naudojamos platformos: EMA, EDUKA, ZOOM.
Mokiniai neturi esminių IT žinių (klaviatūroje neranda lietuviškų raidžių ir pan.), tačiau stebėtinai greitai prisitaiko.
Mokytojai taip pat šiek tiek pasimetę, nes programų devynios galybės, o universalios, visiems gyvenimo atvejams, nėra.
Zoom, Eduka, Ema, Messenger, WhatApp. Linoit lenta
Aš dirbu progimnazijos kaimo skyriuje su jungtine 1 - 4 klase, todėl kažkokių ypatingų platformų nenaudojame. Jungiamės per messenger'ius, jei reikia - skambinamės, tariamės asmeniškai. Kiek žinau, anglų mokytoja su mano kaimo skyriaus vaikiukais mokosi jungdamiesi per Zoom programėlę.
Naudoju Eduka ir Ema mokymosi platformas, transliacijos vyksta zoom.us programoje, o pagrindinis įrankis informacijos sklaidai - "Mano dienynas".
Tamo. Eduka, Zoom. Per pirmąją savaitę maždaug visi prisitaikė prie pokyčių.
Vaizdo pamokos, zoom, mano dienynas, el.paštas
Naudoju Zoom.
Stringa garsas,atsilieka judesys ir garsas.Mokiniams ši platforma lengva prisijungti.Manau,visai gera,jei nebūtų trukdžių.
Naudoju tik eduką
Zoom, Tamo, Eduka, Egzaminatorius, Edpuzzle, Edmodo. Daugeliui sunku prisitaikyti.
Tiesioginėms pamokoms naudojame programą Zoom ir Discrod. Taip pat mokytojai kelia užduotis į įvairias platformas, pvz. Eduka. Manau, kad mokytojai puikiai tvarkosi. Keblumų nekyla.