Aš nešvaistau laiko lindėdama facebook'e, nes ten tikrai nieko neišmoksiu. Be to visi ir taip žino, kad trlefonas bus paimtas iš tavęs, jeigu išsitauksi jį vidury pamokos.
Per košmariškai triukšmingas dailės pamokas norisi susikaupti, tai klausausi muzikos. Kartais per pamokas reikia parašyti skubią žinutę tėvams arba patikrinti dienyną, o tai tikrai netrugdo susikaupti.
.
nenaudoju
Netrukdo, nėra ką grįsti.
kai susikoncentruoju į telefoną, negirdžiu ką mokytajas ar mokytoja sako.
Dažniausiai jį naudoju kai man to labiausiai reikia, todėl 'jis' ne trukdo, bet padeda.
Jei nėra baisiai ką veikti tai netrukdo , bet kartais kai dirbam ką nors ar mokomės teorija trukdo.
Negali daryti dvieju dalyku vienu metu, ir telefonu naudotis, ir stengtis suprasti,ką mokytojas sako. Bet jei mokytojas nieko nešneka, netrukdo.
Tai mokymosi priemonė, įsijungus muziką gali lengvai spręsti uždavinius