mes ne idiotai, suprantame kad reikia mokytis ir mobilujį telefoną naudojame tik tada kai reikia
Nes as juo nesinaudoju pamokų metu.
Ant tiek yra priprantama prie telefono, kad įmanoma vienu metu ir naršyti telefone ir įsiklausyti į mokytojo dėstomą medžiagą.
Netrukdo, nes aš mokykloje retai jį naudoju
Asmeniškai, aš naudojuosi telefonu tik tada, kai tai yra būtina, t.y. kai mokytojas leidžia ieškoti informacijos, tačiau, kai mano suolo draugai pradeda naudotis telefonu be priežasties, neseka pamokos, o vėliau klausinėja - tai labai trukdo susikaupti...
Dazniausia jis netrukdo, bet buna atveju, kai nori pamokoje susikaupti, bet negali.
nu ne
Kartais gerai surasti reikiamos informacijos, bet daznai trukdo susikaupti ir klausytis
netrukdo, nes nenaudoju
nes nesinaudoju juo pamokosio, kuriose reikia susikaupti ir yra įdomu