Jei atrašinėju, dėmesys nukrypsta į telefoną, nebegirdžiu mokytojos, kartais atsitinka ir taip, kad galvoju apie susirašinėjimą ar laukiu žinutės, tai irgi trukdo susikaupti.
Manęs neveikia jo įtaka
Netrukdo, nes nesinaudoju. Gal kas juo naudojasi, tam ir trukdo.
Nukreipia demesi
Naudojuosi mokslo tikslais
Neturiu ismaniojo
Narsydama/susirasinedama telefone pamokos metu as sugebu ir kartu klausytis mokytojo/os. Jei uzduoda darba rastu telefona pasidedu i sali ir dirbu. Del to man netrukdo