Mobilieji telefonai mokymosi procese
Sveiki, esu Lietuvos Edukologijosuniversiteto II kurso socialinės pedagogikos studentė ir atlieku tyrimą apie IKT - informacinių komunikacinių technologijų( mob.telefonai ir kita) reikšmę šiuolaikiniam jaunimui. Prašau Jūsų užpildyti pateiktą anketą. Ši anketa yra anoniminė, visa gauta informacija bus vertinama apibendrintai, neišskiriant atskirų respondentų.
Iš anksto dėkoju už skirtą laiką ir atsakymus.
1. Jūsų lytis?
2. Kelintos klasės mokinys(ė) esate?
3. Ar naudojiesi mobiliuoju (išmaniuoju) telefonu pamokoje?
4. Ar mobilusis (išmanusis) telefonas trukdo susikaupti pamokos metu?
5. Trumpai pagrįskite 4 klausimo atsakymą
- o
- Mano telefonas neišmanus
- Nes as jo nenaudoju
- Isblasko
- Naudoju tada, kai jis man reikalingas, todėl jis man netrukdo susikaupti.
- a
- Telefonu per pamokas beveik niekada nesinaudoju, todėl man jis netrukdo susikaupti
- tiesiog trugdo susikaupti, isklausyti, ka mokytojas sneka
- nes netrukdo
- Kol atrasineji zinute tai ka sako mokytojas gali girdet.