Mobilieji telefonai mokymosi procese

5. Trumpai pagrįskite 4 klausimo atsakymą

  1. Nes naudojuos nedaznai, beto seku pamoka.
  2. Juo naudojuosi tik kai reikia interneto pamokai.
  3. Nes jis netrukdo
  4. Priklauso nuo pamokos .
  5. ...
  6. Jeigu nesinaudoji, tai ir netrukdo.
  7. Na, iš tikrųjų, aš tikrai suprantu, kad pamokų metu nevalia naudotis mobiliuoju, reikia gerbti mokytoją. O ir mokytis noriu.. Telefone "prasėdėti"galiu namuose,per atostogas ar bet kada. Susikaupimui jokios reikšmės neturi.
  8. netrugdo visiskai
  9. Netrugdo, nes žinau kada juo reikia naudotis o kada reikia susikaupt ir paklausyt
  10. Priklauso kas ji naudoja, ar klasiokai ar pats tu. Na jei pats zmogus naudoja, tai nemanau,jog jam tai trukdo. Bet jei bendraklasiai, tai gali trukdyti kai jie klauso muzikos ar rekia zaisdami kazka