Ko, tavo nuomone, trūksta mūsų mokyklos uniformoms?
Kad merginoms būtų privalomas sijonėlis. Daaug geriau atrodytų, nes dabar tai džinsai, tai timpės. Dar mačiau vieną panelę ir su treningais.
Tai, kad jos neblogos ir taip.:)
Patogumo
Nieko.
nieko
švarkelių įliemenavimas galėtų būti patobulintas. spalva tinkama, bet naujos uniformos ne tokios geros kaip pirmosios gamybos
Kokybes ir vienodumo, nes pvz: amblemos nevienodos, kiti nusiperka savo svarka ir prisisiuna amblema :/
Kad būtų šiltesnė
Privalomo pilno uniformos komplekto dėvėjimo. Ši sąlyga būtų patraukli kiekvienam mokiniui tik tokiu atveju, jei visos kitos Šiaulių miesto gimnazijos įvestų tokią uniformų dėvėjimo politiką.