Galėtų būti geriau pasiūta
Jos labai puikios, nieko joms netrugsta
Nedidelio akcento, lieporiuko zenklo.
jos puikios
Patogumo, labai nepatogios, isaugtos..........
kokybės
Manau, geriau būtų jei jos būtų liemenuotos ir juodos.
remeju ant uniformos
is realiai igivendinamu dalyku nieko
kokybes