Ko, tavo nuomone, trūksta mūsų mokyklos uniformoms?
- Nieko.
- Nieko.
- Geresnio individualaus išmatavimo prieš siųnant uniformą, o ne "pasimatuok šitą, ai panašus išmatavimas,tarkim tiks" :/
- Kokybės
- Netrūksta nieko
- galetu buti malonesne medziaga :D
- Kokybes
- Sijonų
- manau juodos butu graziau
- Nieko:)