Ko, tavo nuomone, trūksta mūsų mokyklos uniformoms?
- Trūksta geresnio kokybės ir kainos santykio, trūksta originalumo.
- Labai varžo
- iliemenavimo:)
- Nieko netrūksta
- Laisvumo,nebutina svarkais visus aprengt
- Apatinio trikotažo su peledžiuku....
- Lyg ir nieko
- Nieko
- Nieko.
- Nieko