Ko, tavo nuomone, trūksta mūsų mokyklos uniformoms?
Baltų marškinėlių ir kaklaraiščių
nieko, taciau būtų galima formalioms progoms pie uniformos pridėti kaklaraištį/kaklaskarę. Atrodytume inteligentiškesni, oficialesni.
Modelio švarkų geresnės
nieko, tik ta medžiaga galėtų būti švelnesnė:)
SIJONU MERGINOM, KAS PER KLAUSIMAS...
patogumo
Nieko
nieko.
Uniformu is vis nereikia. Na suprantu, kad graziai ir tvarkingai atrodom, bet jos tikrai nera patogios nesiojimui. Mokyklos ivaizdi kuria ne uniformos, o mokiniu veikla.
netruksta nieko,padaret tai padaret galejo buti bliuzonai