Lieporių gimnazijos uniformos

Ko, tavo nuomone, trūksta mūsų mokyklos uniformoms?

  1. Baltų marškinėlių ir kaklaraiščių
  2. nieko, taciau būtų galima formalioms progoms pie uniformos pridėti kaklaraištį/kaklaskarę. Atrodytume inteligentiškesni, oficialesni.
  3. Modelio švarkų geresnės
  4. nieko, tik ta medžiaga galėtų būti švelnesnė:)
  5. SIJONU MERGINOM, KAS PER KLAUSIMAS...
  6. patogumo
  7. Nieko
  8. nieko.
  9. Uniformu is vis nereikia. Na suprantu, kad graziai ir tvarkingai atrodom, bet jos tikrai nera patogios nesiojimui. Mokyklos ivaizdi kuria ne uniformos, o mokiniu veikla.
  10. netruksta nieko,padaret tai padaret galejo buti bliuzonai