Ko, tavo nuomone, trūksta mūsų mokyklos uniformoms?
- Aksesuaru ar kaip pasakyt..
- Manau reikėtu leisti mokiniams 2kartus per savaitę nedevėti uniformos.
- Kad labiau atitiktų dydžiai.
- Nieko
- Nieko.
- Patogumo :)
- Šeip tai prastai pasiūtos, daug kam per didelės, kas šiais metais siuvos.
- nieko puiki yra
- nieko
- nu