Kviečiame Jus dalyvauti tyrime „Ikimokyklinio ugdymo pedagogų ir tėvų bendrdadrbiavimas: atvejo analizė“.

Kaip manote, kada tikslingiausia padėti bendradarbiauti su ikimokyklinės įstaigos pedagogais, kodėl?

  1. Kai eina į darželį, nes iki tol nežinai, kas bus auklėtoja
  2. Nežinau
  3. Kai susipažįsti, kai žinai su kuo bendrauti
  4. Kai susipažįsti su pedagogu
  5. Pradėjus lankyti. Nes žinai su kuo bendrauti
  6. Ankščiau nėra reikalo
  7. nežinau
  8. kai susipažįsti su auklėtoja
  9. nežinau
  10. kai pradeda lankyti. Ankščiau nėra poreikio