Kviečiame Jus dalyvauti tyrime „Ikimokyklinio ugdymo pedagogų ir tėvų bendrdadrbiavimas: atvejo analizė“.
Tyrimo tikslas: išanalizuoti bei empiriškai įvertintinti ikimokyklinio ugdymo pedagogų ir tėvų bendradarbiavimą.
ANKETA ANONIMINĖ! Vardo ir pavardės nurodyti nereikia. Tyrimo rezultatai bus skelbiami tik statistiškai apibendrinti.
Kokia Jūsų lytis?
Koks Jūsų amžius?
Koks Jūsų vaiko amžius?
Koks Jūsų išsilavinimas?
Pasidalinkite patirtimi, kada Jūs pradėjote bendradarbiauti su ikimokyklinės įstaigos pedagogais?
Kaip manote, kada tikslingiausia padėti bendradarbiauti su ikimokyklinės įstaigos pedagogais, kodėl?
- po pirmo apsilankymo įstaigoje, nes norisi stebėti, kaip pedagogai dirba
- nežinau
- kai sužinaui su kuo bendrauti
- taip visi daro
- kai užpildai prašymą, kad geriau pedagogą pažintum
- nematau reikalo ankščiau nei pradeda vaikas lankyti
- po susipažinimo su pedagogu
- po pažinies su pedagogu
- -
- kai pirmą kartą ateini į įstaigą ir susipažįsti su ja, norisi pažinti pedagogus