po pirmo apsilankymo įstaigoje, nes norisi stebėti, kaip pedagogai dirba
nežinau
kai sužinaui su kuo bendrauti
taip visi daro
kai užpildai prašymą, kad geriau pedagogą pažintum
nematau reikalo ankščiau nei pradeda vaikas lankyti
po susipažinimo su pedagogu
po pažinies su pedagogu
-
kai pirmą kartą ateini į įstaigą ir susipažįsti su ja, norisi pažinti pedagogus