Kviečiame Jus dalyvauti tyrime „Ikimokyklinio ugdymo pedagogų ir tėvų bendrdadrbiavimas: atvejo analizė“.

Kaip manote, kada tikslingiausia padėti bendradarbiauti su ikimokyklinės įstaigos pedagogais, kodėl?

  1. kai užpildai prašyma, kad susipažintum su įstaiga
  2. kai pradeda lankyti darželį, nes yra reikalas bendrauti
  3. nežinau
  4. kai žinai su kuo kalbėti
  5. dar laukiant kūdikio, kad išsirinktum geriausiai lūkesčius atitinkantį darželį
  6. kai pradeda lankyti. juk visi taip daro
  7. po pazžinties su pedagogu
  8. neturiuo nuomones
  9. nežinau
  10. Smalsu, kas bus pedagogai, todel naudinga pradėti bendrauti kai užpildai prašymą. taciai cia pakankamai velai sužinoma, koks konkretus pedagogas ugdys vaika