Kviečiame Jus dalyvauti tyrime „Ikimokyklinio ugdymo pedagogų ir tėvų bendrdadrbiavimas: atvejo analizė“.

Kaip manote, kada tikslingiausia padėti bendradarbiauti su ikimokyklinės įstaigos pedagogais, kodėl?

  1. Kai jau pradeda lankyti, nes žinai su kuo bendrauti
  2. norisi žinoti, kas vaiko auklėtojas
  3. nežinau
  4. pirmiausia reikia susipažinti su pedagogu, tada bedrauti. o šitoje įstaigoje susipažįstama kai vaikas pradeda lankyti darželį
  5. po susipažinimo su pedagogu, nes atsiranda poreikis bendrauti
  6. po pazinties su pedagogu
  7. įdomu, kas bus pedagogas
  8. po pažinties
  9. pažinojau pedagogę iš ankščiau
  10. kai pradeda lankyti darželį nes jau žinai su kuo bendrauti