Kretingos lopšelio - darželio "Žilvitis" bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo kokybė
Pakomentuokite, ką Jūs asmeniškai patartumėt, pasiūlytumėte, kad bendravimas ir bendradarbiavimas su šeima būtų efektyvesnis ( parašykite)?
Viskas gerai. Tik pandemijos įtaka,realiai pabendrauti,pamatyti aplinka,kurioje vaikas buna.
Dažnesni pokalbiai su tėvais, bent kartą metų eigoje padarytas tėvų susirinkimas.
Pagarba vieni kitiems ir toleranciskas bendravimas.
Jei aš noriu, aš su Gerb.Direktore ir kieme pasikalbu, su logopede ir telefonu, ir kieme. Svarbiausia manau, tėvų noras, iniciatyva bendrauti, o kiek teko susidurti su kolektyvu, visi labai labai malonūs. AČIŪ!!!!!!
Bendrų pasibuvimų, diskusijų.
Nežinau
Tiesiog šeima turi norėti bendrauti ir bendradarbiauti, o jei nenori priversti nelabai įmanoma
Mums problemu nekyla, jei kas neaišku susiskambinam arba susitinkam auklėtoja kieme kai būna su vaikais ir pasikalbame.
Auklėtojos per daug užimtos, gaila lauke kai šalta kamantinėt auklėtojas apie vaikų veiklą darželyje