Kretingos lopšelio - darželio "Žilvitis" bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo kokybė

Pakomentuokite, ką Jūs asmeniškai patartumėt, pasiūlytumėte, kad bendravimas ir bendradarbiavimas su šeima būtų efektyvesnis ( parašykite)?

  1. Bent jau leisti ateiti į rūbinę aprengti vaiko, tuo pat metu galima pakalbinti auklėtoją
  2. Daugiau individualių pokalbių,jų dabar žinoma daug mažiau (esant visiems ribojimams del covid) galetų būt keliama i uždara grupę bent foto su vaikų kasdienine veimka,darbeliais..
  3. Atviras issakymas apie vaiko problemas, netinkama elgesi
  4. .
  5. Mažinti laisva laiką su išmaniosiomis technologijomis. Daugiau laiko skirtu užsiimdami su vaikais lauke, vidaus patalpoje įvairiais užsiėmimais( lavinamaisiais žaidimais, lauko žaidimais, dainomis,pasakų skaitymais,eksperimentais) ir panašia įdomia veikla.
  6. Kad nereikėtų pedagogų traukt per dantį norint sužinoti apie vaiką.
  7. Viskas tenkina
  8. Reiketu tevu susirinkimu. Bet ju nera siuo laikotarpiu.
  9. Daugiau “gyvo” bendravimo abiejù pusiù iniciatyva.
  10. Kad galetumeme susitikti realiai, tevelių susirinkimai