Kretingos lopšelio - darželio "Žilvitis" bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo kokybė
Pakomentuokite, ką Jūs asmeniškai patartumėt, pasiūlytumėte, kad bendravimas ir bendradarbiavimas su šeima būtų efektyvesnis ( parašykite)?
Viskas kaip ir gerai, kiek turime laiko tiek bendraujame .
Norėjimas bendrauti
darželio bendruomenės gyvi susitikimai, veiklos.
Mažinti darbo krūvį auklėtojoms, kad liktų laiko ir su tėveliais pabendrauti.
Pedagogai turėtu elgtis dalykiškiau, vengti asmeniškumu. Pedagogai principingai turėtu laikytis bendru darželio taisykliu, neinicijuoti bei nepritarti tokios tėvu iniciatyvoms, kurios prieštarauja bendrai tvarkai (pvz. maisto nešimasis i darželi, ivairios rinkliavos (sportinėm maikutėm, žaislams, oro drėkintuvams ir t.t.))
Mūsų atveju viskas gerai.
Komunikacija, atvira ir nuolatinė. Dabar prisidengiant korona, neįmanoma pasikalbėti su auklėtojomis akis į akį, kad ir kelias minutes. Gilesnis pokalbis apie esamas problemas, jų sprendimo būdus.
Išgirsti vieniems kitus. Svarbiausias dalykas yra vaikai