Kretingos lopšelio - darželio "Žilvitis" bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo kokybė

Pakomentuokite, ką Jūs asmeniškai patartumėt, pasiūlytumėte, kad bendravimas ir bendradarbiavimas su šeima būtų efektyvesnis ( parašykite)?

  1. tiesiog kalbetis
  2. -
  3. Šiuo metu atsakyti neturiu ką, bet manau jeigu vaikas gerai jaučiasi darželyje, su noru jį lanko, tada galima pasakyti,kad visko užtenka, ačiū Saulučių grupės auklėtojoms už viską ką daro dėl mūsų vaikų 🥰
  4. Viskas gerai
  5. Neturiu idėju
  6. Daugiau leisti kartu su vaiku, per daug skubame, ne skiriame tiek daug laiko kiek turėtume,
  7. Viskas gerai😊
  8. Neturiu jokių patarimų, viskas puiku