Konfliktai darbo grupėse

Jūsų nuomonė, kas yra svarbiausia norint turėti draugišką ir vieningą komandą?

  1. Susikalbėjimas.
  2. Vienas kito išklausymas
  3. Atvirai kalbėtis kas nepatinka ir gerbti vienas kitą.
  4. Lyderis, klausoma kiekvieno nuomonė, tinkamas roliu pasiskirstymas, grįžtamojo ryšio naudojimas
  5. Įsiklausymas ir kompromisai
  6. Supratingumas, atvirumas, supratimas, kad komandinis darbas susideda iš komandos, kurių nariai yra skirtingos asmenybės galinčios turėti kitokią nuomonę, kurios neturėtų būti atmestos ar pripažintos kaip neteisingos/nesąmoningos.
  7. moketi klausyti kitu
  8. Bendravimas ir jo perteikimas, kad kitas zmogus suprastu perteikiama informacija jam labiau suprantamu budu.
  9. Bendravimas kalbėjimasis
  10. Problemų sprendimas nekonfliktuojant,noras padaryti visapusiškai gerą darbą ir aišku teambuildingas