Jūsų nuomonė, kas yra svarbiausia norint turėti draugišką ir vieningą komandą?
Susikalbėjimas.
Vienas kito išklausymas
Atvirai kalbėtis kas nepatinka ir gerbti vienas kitą.
Lyderis, klausoma kiekvieno nuomonė, tinkamas roliu pasiskirstymas, grįžtamojo ryšio naudojimas
Įsiklausymas ir kompromisai
Supratingumas, atvirumas, supratimas, kad komandinis darbas susideda iš komandos, kurių nariai yra skirtingos asmenybės galinčios turėti kitokią nuomonę, kurios neturėtų būti atmestos ar pripažintos kaip neteisingos/nesąmoningos.
moketi klausyti kitu
Bendravimas ir jo perteikimas, kad kitas zmogus suprastu perteikiama informacija jam labiau suprantamu budu.
Bendravimas kalbėjimasis
Problemų sprendimas nekonfliktuojant,noras padaryti visapusiškai gerą darbą ir aišku teambuildingas