Konfliktai darbo grupėse

Jūsų nuomonė, kas yra svarbiausia norint turėti draugišką ir vieningą komandą?

  1. Kito supratimas ir tolerancija.
  2. Kalbėjimas tarpusavio supratimas
  3. Nebijoti prisitaikyti.
  4. Supratingumas
  5. Geras vadovas, kuris suvienytų ir "valdytų" grupę, aišku kitų narių pozityvumas ir geranoriškumas irgi yra svarbu.
  6. Bendras tikslas, Pasitikėjimas vienas kitu, Atsakomybė už tai kas daroma
  7. Pagarba
  8. Nesusireikšminti, nesusiasmeninti.
  9. Iškilus problemoms ir nesklandumams, kalbėjimąsis bei nuodugnus ieškojimas sprendimo būdų ir žinoma supratingumas.
  10. Supratingumas