Konfliktai darbo grupėse

Jūsų nuomonė, kas yra svarbiausia norint turėti draugišką ir vieningą komandą?

  1. Vieningumas, draugiškumas
  2. Suburti komanda kuri siektų vieningų tikslų
  3. aiškūs ir bendri tikslai
  4. Pažinti vieni kitus.