Konfliktai darbo grupėse

Jūsų nuomonė, kas yra svarbiausia norint turėti draugišką ir vieningą komandą?

  1. Kalbėjimasis, išklausymas kitų narių.
  2. Susikalbėjimas
  3. Mokėti susišnekėti, bendrauti.
  4. Pirmiausia pačiam būti draugišku; Neišsakyti prakaištų "už akių".
  5. turėti gerus lyderius, kurie mokėtų visus sujungti, kad visi įsijungtų į veiklą ir jaustųsi reikalingi, išklausyti visų nuomonės.
  6. 1. Pagarbus požiūris vienas į kitą. Komandos nariai, įgalina lyderį lyderiauti, tačiau lyderis turi būti tokios nuostatos, kad jis "patarnauja" komandai, o nesistengia monopolizuoti galią. 2. Pasitikėjimas ir įgalinimas, sukurta erdvė klįsti ir mokytis iš klaidų, sukurta erdvė tobulėti, klausti ir kvestionuoti tam tikrus procesus, metodus, ieškant naujų formų, kaip pasiekti tikslus. 3. Grįžtamasis ryšis komandoje; 4. Koučingo taikymas komandos veikloje; 5. Mentorystės kultūros ugdymas; 6. Žmogiškumo faktorius, kuomet kalbama ne tik apie reikalus, bet domimasi vienas kitu, kuomet ypač lyderis rodo tą "nuoširdaus domėjimosi kitu" pavyzdį; 7. Pergalių, net ir pačių mažiausių, šventimas ir klaidų aptarimas, ką galima iš jų išmokti :)
  7. Kalbėjimasis, bendravimas tarpusavy
  8. Pagarba ir palaikymas.
  9. Pasitikėjimas ir atvirumas
  10. Klausyti kitų komandos narių nuomonių, visuomet paklausti kito komandos nario, ar jis sutinka su tavo nuomone ar galbūt mąsto kitaip. Ir, žinoma, senas geras demokratijos pamatas - balsavimas už idėjas.