Improvizacija- muzikos mokytojo kompetencijos dalis.

13. Kaip atrodo jums, ar improvizuoti lengviau yra grupėmis ar vienam? kodėl?

  1. Grupemis
  2. Grupėmis
  3. grupėmis, nes vienam improvizuojant į jį nukreipiamas visas dėmesys, kuris kartais gali kelti įtampą atlikėjui
  4. Vienam lengviau,nes niekas negirdi ir ne taip baisu,ką pagalvos kiti jeigu nepavyks,tačiau reikia tam turėti įrankius
  5. Gali būt visaip. Priklauso nuo įkvėpimo, nuotaikos, grupės
  6. Grupėje improvizacija įdomesnė
  7. Lengviau vienam, nes tada esi pats tik už save atsakingas.
  8. Grupinė imprvizacija gali įtraukti, ir
  9. Vienam,nes lengviau valdyti situaciją, labiau matai vaiko gebėjimus.
  10. Su grupe, nes gali nuslėpti savo klaidas, galima prisidėti mažais nesunkiais motyvais