Ką darote, norėdami suvaldyti savo emocijas?
- Nzn
- Jo
- Atsipalaiduoju, stengiuosi suvokti esamą situaciją.
- Tiesiog tyliu, mąstau apie kažką gero.
- Suteikiu dėmesį kur nors kitur
- Giliai kvepuoju
- Guliu lovoje, rašau vaikinui
- Kaip būnu liūdna bandau galvoti tik apie gerus dalykus
- Medituoju
- klausausi muzikos