Ką darote, norėdami suvaldyti savo emocijas?
- -
- ai tai nezinau gal walmart bag
- Priklauso nuo situacijos
- Jei tai nerimas ar pyktis, įsijungiu programėlę Ramu
- Dažniausiai stengiuosi įtikinti save, jog aš galiu save suvaldyti, kad esu stipri ir t.t.
- Darau kvėpavimo pratimus
- rėkiu ir mušuosi