Elgesys ir emocijos
Jūsų lytis?
Jūsų amžius?
Ar visada suprantate kokią konkrečią emociją jaučiate??
Ar mokate suvaldyti savo emocijas?
Ką darote, norėdami suvaldyti savo emocijas?
- Nieko 😋
- Galvoju galvoj
- Priklauso nuo situacijos
- Priklauso nuo situacijos
- Nieko
- Išsikalbu su kitais, pildau dienoraštį
- Nekreipiu dėmesio į susiklosčiusią situaciją arba greitai ieškau būdų išspręsti problemą
- Pergalvoju situaciją logiškai, bandau argumentuoti kas man padės, kas ne.
- Kalbuosi su draugais
- Užsiemu savo mėgstama veikla.