Ką darote, norėdami suvaldyti savo emocijas?
- Nevisada išeina.. dažniausiai apsiverkiu,kad nepradėčiau pykti ir pns..
- Giliai kvapuoju
- Isikalbu su draugais
- muzikos klausausi
- Kalbuosi su draugais
- Muzikos klausausi
- Bandau nusiramint
- Priklauso nuo situacijos
- Nzn
- Klausau muzika