Elgesys ir emocijos

Ką darote, norėdami suvaldyti savo emocijas?

  1. Nevisada išeina.. dažniausiai apsiverkiu,kad nepradėčiau pykti ir pns..
  2. Giliai kvapuoju
  3. Isikalbu su draugais
  4. muzikos klausausi
  5. Kalbuosi su draugais
  6. Muzikos klausausi
  7. Bandau nusiramint
  8. Priklauso nuo situacijos
  9. Nzn
  10. Klausau muzika