Elgesys ir emocijos

Ką darote, norėdami suvaldyti savo emocijas?

  1. Nekreipiu dėmesio
  2. Būnu viena
  3. Einu ramiai pasedėti
  4. Tiesiog būnu viena
  5. Bunu ramus
  6. Issipasakojiu kažkam dažniausiai mamai
  7. Nieka
  8. Susikoncentruoju į savo mintis, atpažįstu emocija ir tada ją įvardinusi bandau suvaldyti
  9. Dažniausiai pradedu verkti, bet einu klausytis muzikos arba žiūrėti savo mėgstamiausia grupe kuri mane nuramina
  10. Išlieju jas