Bėgimas į dangoraižį Europa

Kas Jums patiko renginyje šiais metais

  1. Pirma karta dalyvavau, viskas patiko
  2. Organizacija, jokių eilių. Viskas pragalvota
  3. Sveiki, patiko tikslumas visuose aspektuose: nuo registracijos pradžios iki varžybų pabaigos. Esu dalyvavusi daugelyje varžybų,bet tokio operatyvumo ir tikslumo dar nemačiau! Šaunuoliai! Ir kur Jūs taip išmokote? Labai šaunu,kad vaikinas,kuris išleidžia iš starto,labai gerai nuteikia: kiekvieną dalyvį pakalbina,padrasina!
  4. Kaip ir kiekvienais metais Fursetas ir geras renginio orgonizavimas. Aciu!!! :)
  5. tiesioginė transliacija, išlaikytas numatyto startų ir apdovanojimų laikas, pasirodymai scenoje ir renginio vedimas.
  6. taip, buvo geras.
  7. Didelis dalyviu kiekis Ugnegesiu lipimas
  8. Viskas buvo sauniai ir graziai suorganizuota:)
  9. organizavimas
  10. Buvo pažemintas starto kalnelis, nebuvo laidų tarp aukštų skirtų vaizdo kameroms.