Bėgimas į dangoraižį Europa

Kas Jums patiko renginyje šiais metais

  1. Marškinėliai mano dydžio :))) Džiugu, kad nebuvo kamerų, įrengtų kokiam nors 15 aukšte :)) Praeitais metais kiek prisimenu, tai teko vaidinti prieš kamerą, kad vis dar turiu jėgų... :D
  2. Patiko muzika pries begima, vyrukas prie starto linijos matytas jau ne pirmi metai ;) ir tai kad uzbegau :D
  3. Tvarka, organizuotumas
  4. Pati idėja - įdomi. Smagu, kad atsirado žurnalistų grupė - nors čia įdomu tik joje dalyvavusiems turbūt... Gera aplinka, vertingi prizai. ir noras išbandyti save.
  5. Участвовал первый раз. Всем доволен. Особенно - быстрой и слаженной системой проведения конкурса и отличной музыкой! ;)
  6. Gera nuotaika
  7. Organizatoriai gerai atliko savo darbą.
  8. Viskas buvo OK :)
  9. Zmoniu optimizmas ir pasitikejimas savimi :)
  10. Atsitiktinis susitikimas ir pokalbis su p. Avuliu