Marškinėliai mano dydžio :)))
Džiugu, kad nebuvo kamerų,
įrengtų kokiam nors 15
aukšte :)) Praeitais metais
kiek prisimenu, tai teko
vaidinti prieš kamerą, kad
vis dar turiu jėgų... :D
Patiko muzika pries begima,
vyrukas prie starto linijos
matytas jau ne pirmi
metai ;) ir tai kad
uzbegau :D
Tvarka, organizuotumas
Pati idėja - įdomi.
Smagu, kad atsirado žurnalistų
grupė - nors čia įdomu tik
joje dalyvavusiems turbūt...
Gera aplinka, vertingi prizai.
ir noras išbandyti save.