Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl
Nes 4ever#yolo#420#fgt# I crush my car into the bridge, atšvaitai juokingi. Kažkada nešiojau, sulaukiau patyčias.. Bet kai vienam nosis lūžo, tai patyčios baigėsi.. Nu karočia.. Atšvaitą nešiosi-Mersedeso nevairuosii.. Pvz jei važiuočiau pats ir pamatyčiau seną draugelį su atšvaitu, tai netyčia nutrenkčiau :).
Niekur nevaikstau nakti
Dėl savo saugumo,kad būčiau matoma vairuotojams. Na ir iš dalies, kad ,,neprikibtų" policija.