Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. Bijau, kad nutrenks
  2. Neturiu.
  3. Nevaikstau o vazineju ;)
  4. Neturiu ir nenešioju :0
  5. Nepatogu
  6. -
  7. Brangus, prastas dizainas, nepatogu.
  8. Nešioju
  9. Nepatogu
  10. Kadangi pati vairuoju, tai suprantu, kad vairuotojams sunku pamatyti žmones tamsiu paros metu einančius ne tik šalikeliu, bet ir per perėją, kuri gali būti ir apšviesta. Tiesiog dėl savo saugumo