Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. Netinka
  2. tai kad aš peščiom ne vaikstau kažkaip. Pastoviai su mašina,bet šiaip turiu
  3. Pamirštu užsidėti juos
  4. Neturiu, neskoninga, negrazu, nedera prie rubu. Zinau kad saugu, bet baisiai atrodo
  5. netinka prie aprangos.
  6. nes daah?
  7. pamirstu :)
  8. kad einant per pereja arba gatve buciau matoma
  9. kazkaip neatrodo aktualu ( aisku kol neatsitikus nelaimei) :)
  10. vakar