Nevaikstau nakti
Nešioju.
nepatogu
Nes nevaikštau tamsoje arti kelio
Jog kiti eismo dalyviai mane matytų
dažniausiai pametu
Nejaučiu poreikio.
Dėl saugos jausmo
Nes retai tamsoje vaikštau, dažniau pats vairuoju. Pats kaip vairuotojas labai nemėgstu žmonių be atšvaistų.
Jaučiuosi saugiau, geriau matosi vairuotojam tamsiu paros metu.