14-29 metų jaunimo situacijos Alytaus mieste tyrimas

Ką ugdymo procese norėtumėte keisti?

  1. Leisti mokyklose būti be uniformų, taip patogiau
  2. Daugiau kūno kultūros
  3. nezinau
  4. musu visa mokymosi sistema yra sugedusi, cia reiktu labai daug ideti pastangu ir ne vieno zmogaus minciu ir ideju, bendru nutarimu kas galbut ateityje ir bus pakeista, bet tikrai ne netolimoje ateityje. viskas yra sugede, visi isproteje, man paskutiinu metu isvis norisi mesti mokykla..........
  5. Keisti krūvio paskirstymą ir koncentruotis į reikalingesnius dalykus.
  6. Mokytojus
  7. Mokytis kaip gyventi toliau daugiau apie kaip susimokėti mokesčius iš kur gauti pajamas kaip užsidirbti, kad mokslą sietų su gyvenime
  8. Nežinau
  9. Palengvinti apkrovimą,nes per namų darbus ir įvairius rašomuosius darbus kuriems reikia pasiruošti mokiniai neturi laisvo laiko
  10. Noreciau kad butu daugiau temu pasirengimui tikrame gyvenime