14-29 metų jaunimo situacijos Alytaus mieste tyrimas

Ką ugdymo procese norėtumėte keisti?

  1. Neužduoti krūvos namų darbų, nerašyti pažymių už kiekviena sakinį kuri tik parašai
  2. mažiau užimtumo po pamokų, t.y namų darbų. įdomesnės medžiagos pamokose, mažiau teorijos ir atsiskaitymų.
  3. Kol kas nieko
  4. Daugiau praktikos
  5. Mokslo metų trukmę, atsisakyti namų darbų bei egzaminų.
  6. Jog bent kiek mokytojai atsižvelgtų į mokinių norą ir gebėjimą mokytis
  7. Mažinti namų darbus,
  8. Ugdymo programą, mokytojus
  9. Laisvumą, bendravima mokytoju su mokiniais, mažinti grieštumą
  10. Visą švietimo sistemą, pradedant namų darbais ir baigiant atsiskaitymais