Ką ugdymo procese norėtumėte keisti?
- Namų darbų kiekį ir, kad per dieną nebūtų daugiau nei vieno atsiskaitomojo darbo
- Šiuo metu nesugalvoju
- Norėtųsi mažesnio krūvio, labiau išdėstytos mokymosi programos, daugiau neformalių veiklų, mokytojų supratimo, švelnesnio vertinimo.
- Mokslo krūvį
- Galbūt vertinimo sistema
- Mokytojų amžių ,mokymo programą