14-29 metų jaunimo situacijos Alytaus mieste tyrimas

Ką ugdymo procese norėtumėte keisti?

  1. Kad pamokos nebūtų nuobodžios ir vienodos. Jeigu yra galimybė mokytis temą įdomiau, pvz. lauke, muziejuj.
  2. Pakelti mokytojų algas, kad būtų mažiau bybį dėję. Modernizuoti mokymo principus taip, kad jie būtų pritaikyti Lietuvos mokiniams, o ne remtis kitų šalių modeliais, kurie nebūtinai veikia Lietuvoje.
  3. -
  4. Mokytojų požiūrį į mokymą.
  5. Norėčiau, kad mokytojai butu labiau pratinami prie ismanios irangos ir kad jie isvaziuotu i seminarus apsisviesti ir praplestu akirati (mes jau nebegyvename prie ruso)
  6. Neišsivaizduoju
  7. Kad nebūtų užduodama daug namų darbų
  8. Mokslo metai yra itin ilgi
  9. Mokytojų požiūrį į tai, kad ne visi vaikai vienodi ir mes esame ne robotai.
  10. mokytis apie tai kas yra svarbu ir nekalbėti apie bereikšmes nedominančias dauguma temas